Motosiklet İle Keşif Turları (Alaçatı-Çeşme) (İş Çıkışı)

05 Şubat 2013

Eee malum günler kısa. Mesai bitiminde gün ışığından faydalanabileceğim zaman çok kısıtlı olduğundan motosiklet ile keşifler yapmak çok daha mantıklı hale geldi. Örneğin bugün topmalda 38 km yol kat etmişim. Yol tipi ve arazi şartlarını göze alırsak bu yolu bisikletle yaklaşık 3 saat gibi bir sürede alabilirdim. Motosikletle 1 saatten az sürdü. Bir iki ay içinde iş çıkışı gün ışığından daha çok faydalanabileceğim. İşte o zaman yarım ada da girilmedik delik bırakmayacağım :) Şu yarımadada ki tarihi yapılar çalışmasını da iyice güncellemiş olurum :)

Motosikletle dolaşmak bir kitabın sadece fotoğraflarına hızlıca bakmak gibi. Kısa sürede kitap bitiyor, kitap hakkında genel bir intibanız oluşuyor ama ayrıntılardan bir haber oluyorsunuz. İşte bisiklette ise satır satır kitap okunuyor. Hiçbir ayrıntıyı gözden kaçırmıyorsunuz. Fakat kitabı bitirmeniz hayli zaman alıyor. Kitabı nasıl okumak isterseniz, karar sizin :)

Görüntüler benim emektar GoPro Hero’ya ait. İlk çıkanlardan… Artık Hd’ye geçmek lazım fakat Amerika fiyatlarına GoPro alamadıktan sonra fahiş fiyatlardan GoPro almamaya yeminliyim !

Bugün Alaçatı-Azmak Mevkii-Altınkum-Çeşme şeklinde bir rotada yol aldım. Harita yazının devamında…

GPS Verisi: Gps cihazınıza yükleyeceğiniz dosyayı buradan indirebilirsiniz.

Google-Maps-icon

Harita Bilgisi:

Şunu daha büyük bir haritada görüntüle: Alaçatı-Azmak-Altınkum-Çeşme