Berna & Yavuz Çiftine Mutluluklar Dileriz

Bisiklet camiasından Yavuz  arkadaşımız da dünya evine girmiş bulunuyor. Türkiye’de bisiklet camiası giderek gelişiyor. Ülkemizde her gün bir çok insan bisikletle tanışıyor ve hayatının bir parçası yapıyor. Bisiklet odaklı sosyal çevre ise hiç azımsanmayacak kadar. Ortak payda bisiklet olup tanışan ve evlenen bir çok arkadaşım var.  Eh ortak payda bisiklet olunca düğünlerde haliyle olağanın dışında bir şeyler oluyor. Bisikletli düğün konvoyları, bisikletten gelin arabası v.s. Artık bunlar klasikleşenlerden mesela… Berna&Yavuz çiftinin düğünü de epey renkli geçmiş anlaşılan. Sepetli gelin arabasında  (bisikleti) bisikletli konvoyla şehir turu. 

Bisikletçi dostlar da Yavuz’u bu mutlu gününde yalnız bırakmamışlar.

Ve düğünün benim için can alıcı noktası Damat Yavuz’a takılan düğün takıları oldu :) Tam bisikletçi işi olmuş :) Bir bisiklet attırıcısı, bir gidon boğazı ve bir reflektör. Bisiklet parçası diye gülüp geçmeyin attırıcı ve boğazın değeri bir çeyrek ya da yarım altından aşağı değil :)

Berna ve Yavuz çiftine bir ömür boyu mutluluklar diler, bisiklet adı verilen bu iki tekerli sihirli aleti hayatlarından eksik etmemelerini temenni ederim.