İzban ve Metro Bisiklete Katlanamıyor

En son yaptığım İzmir seyahatimde, halen İzban ve Metro’nun katlanır bisikleti katlanmış halde bisiklet gibi davranıp saat sınırlaması uyguladığını gördüm.

Konuya yabancı olan arkadaşlar buradan buyursun.

10320428_10152239377889219_3764395286799260431_n

 

 • Caner

  Sonuna kadar haklısınız ve sizi destekliyorum. Benim katlanır bisikletim yok ve bana uygulanan toplu taşıma ambargoları çok daha fazla. Bir poşetle sokabileceğiniz bir bisikleti görünür olduğu için almıyorlar. Burda problem görevlilerde de değil, ilgilenmeyen ve bilgilendirmeyen izmir metrosu ve izmir banliyösü yöneticileridir.

 • ali yuksel

  Bu bisiklet değil ki… el arabası .. ahahha çok iyi ya…

 • Seçil

  Hep destek tam destek farede paylaştım

 • yıldıray

  Kardeşim Allahına kurban senin,sonuna kadar yanındayım.Keşke ben ordan geçerken olsaydı bu durum senle birlikte çebelleşirdik.İZDENİZ ücretsiz bisikleti alıyor katlamana gerek yok,İZULAŞ katlanır bisiklet alıyor,Şehirler arası otobüs katlanmayan bisiklet dahi alıyor,Minibüs katlanır alıyor İZBAN ve METRO nun almayışı tamamen yönetim kaynaklı.Kuş cennetinden üç kuyulara kadar bisiklet yolu yaptık gibi söylemlerle övünen izmir.Katlanır bisikleti izbana ve metroya almayışı anlaşılır gibi değil.İzmir Büyük Köy Belediyesi.