Tur Bisikleti Tamir Ve Bakım Projesi Bölüm 7

Tur bisikleti genel tamir ve bakım projemizin bu son bölümünde Tubus Cosmo bagajın montajını yapıp ortlieb çantaları ayarlıyoruz.

tubus logo

 • Cem

  Merhaba enes abi senden bir isteğim olucak muhtemelen bu videoya başkalarında ihtiyacı olucaktır . Yeni başliyan birisinin bisiklet seçerken nelere dikkat etmesini ve bu piyasadaki 2bin 3bin tllik bisikletler şartımı örnek veriyorum istanbul – izmir turu için ? yoksa 900-1.500 tl arasındaki bir bisikletlede uzun turlar düzenlene bilirmi kısacası fiyat düşdükce aşırı kalite düşüşü olurmu kaliteli bir bisikleti nasıl anlarız ? fazla uzatıp sıkmak istemiyorum :d en yakın zamanda videonu bekliyorum takipdeyiz :)

  • Enes

   Selamlar,
   Aslınd güzel bir video konusu. Biraz hazırlık yapayım eğer kafamda net birşeyler oluşursa bu konu hakkında bir video çekebilirim… Sitede tur bisikletinin sahip olması gereken özelliklere dair bir yazı halihazırda mevcut.

 • metin

  Merhabalar Enes bey tubus bagaj bulma noktasında sıkıntı yaşıyorum sizin bisiklet gezgininden aldığınız cosmos ile bisiklet gezgininde şuanda satılmakta olan tubus Santos Travel Rack aynı ürün mü görsel olarak aynı ama emin olamadım (26 surly lht de kullanacağım) bir de sanırım siz b17 kullanıyorsunuz ama brooks konusunda standart b17 mi yoksa flyer mı almalıyım şimdiden teşekkürler…

  • Enes

   Tubus Cosmos, bisiklet gezgininin tabiriyle Santos Travel Rack aynı bagajdır. Ben brooks b17 kullanıyorum ve çok memnunum.